Hala míčových sportů je situovaná jižně od hlavní haly KV Areny v sousedství plaveckého bazénu.

Hala míčových sportů je čtvrtý sportovní objekt a doplnil tím areál o prostor pro míčové sporty, který slouží jak veřejnosti, tak i místním sportovním klubům. Hřiště o rozměrech 48 × 30 m a výšky 10 m umožní konání soutěžních utkání prakticky ve všech halových míčových sportech, zejména pak v basketbalu, volejbalu, florbalu, házené, tenisu, sálové kopané apod.

V případě zájmu o pronájem Haly míčových sportů pro sportovní účely se prosím obracejte na produkci Haly míčových sportů

Město původně počítalo s tím, že by pro míčové sporty vznikla velká hala a vedle ní menší pro tréninky. Nakonec však zvolilo variantu jedné haly s možností variabilního řešení prostoru, a to jak na palubovce, tak v hledišti. Hala je dimenzována na více než 800 diváků. Vybavení haly odpovídá reglementům národních lig hraných míčových sportů. Pro potřebu Haly míčových sportů je k dispozici parkoviště v prostoru mezi halou pro míčové sporty a stávající obslužnou komunikací. Toto parkoviště je obdobou vedle postaveného parkoviště před objektem bazénu.

Virtuální prohlídka haly

Plán Haly

  • Hrací plocha 48 × 30 m, výška prostoru 10 m
  • 1. NP – Šatnové zázemí (2 velké oddílové šatny s vlastním sociálním zázemím, 8 šaten se společným sociálním zázemím vždy pro 2 šatny, šatna trenérů, šatna rozhodčích, sklady sportovního náčiní)
  • 2. NP – Posilovna, šatny veřejnosti M+Ž, administrativa (3 kanceláře + zázemí)
  • Bufet + VIP prostory
  • Hlediště pro více než 800 diváků a WC M+Ž

Přílohy

Návštěvní řád

Provozní řád

Požární evakuační plán

Požární poplachová směrnice

Požární řád

Směrnice preventivní požární hlídky

Fotogalerie