Načítám Akce

« Zobrazit všechny akce

LOUSKÁČEK – LEDNÍ SHOW SPOJENÁ S BALETEM

12. listopadu 2024 / 17:3020:00

 

Agentura SHOW N1 AGENCY přináší do České republiky nové představení na ledě pro celou rodinu, jaké se v Evropě dosud nekonalo. Ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, a divadlem Wiener Stadt Ballett uvádíme jedinečnou kombinaci lední show a baletu „Louskáček“. Tuto show budou mít možnost vidět diváci jen v 6 zemích Evropy a to v Německu, Francii, Švýcarsku, Rakousku, Slovensku a jsme hrdí, že šestou zemí bude Česká republika.

Jedinečná scénografie představení umožní divákům sledovat nejen vystoupení krasobruslařů na ledě, ale i baletních tanečníků na jevišti. Na ledě bude připravené speciální jeviště, kde se předvedou baletní umělci z divadla Wiener Stadt Ballett. V jejich blízkosti na ledové ploše uvidíte skvělé bruslařské výkony evropských špičkových krasobruslařů, účastníků světových krasobruslařských show, jakož i akrobatická a taneční čísla v podání profesionálních cirkusových umělců a tanečníků na ledě. To vše se spojí do jednoho úžasného celku.

Barevná světelná show, úchvatné kostýmy i neuvěřitelné výkony všech umělců slibují nezapomenutelný zážitek.

Slavný balet Louskáček díky proměnám prostoru na magickou scénu spolu s vizuálními efekty a multimediálními technologiemi ukáží známý příběh novým způsobem, aby překvapil a učinil show atraktivní i pro nejmladšího diváka.

Představení bude doprovázet slavná baletní hudba P. I. Čajkovského, kterou speciálně nahrál symfonický orchestr pro tuto příležitost.

Příběh Louskáčka: Děj se odehrává na Štědrý večer v domě lékaře Stahlbauma s jeho manželkou a dvěma dětmi, dcerou Marií a synem Franzem. Mariin kmotr, Drosselmeyer, jí přináší dárek, loutku vojáka jménem Louskáček, o kterém jí vypráví krásný příběh plný zázraků. Slavnostní večer pomalu končí a hosté odcházejí. Marie se vrací do obývacího pokoje, aby se ještě jednou podívala na Louskáčka, který zůstal pod vánočním stromečkem a najednou se všechno mění. Strom roste as ním se i místnost mění v obrovskou halu. Hračky, jako i Louskáček, ožívají a v místnosti se objevují myši v čele s Myším králem. Proti nim stojí odvážný Louskáček s malou armádou vánočních hraček. Marie se stává součástí tohoto nezapomenutelného dobrodružství, protože neopustí svého hrdinu a pomáhá mu.

Přijďte a uvidíte něco nového, něco, co jste ještě neviděli.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal.

Podrobnosti

Datum:
12. listopadu 2024
Čas:
17:30 – 20:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Multifunkční hala KV Arena
KV Arena, Západní 73
Karlovy Vary, 36001 Czech Republic
Telefon:
+420 359 909 326
Webová stránka:
www.kvarena.cz