Aktuality

Letní příměstský tábor pro nejmenší

Mateřské centrum Karlovy Vary, které sídlí také u nás v KV Areně již druhým rokem, si pro Vaše děti připravilo i letos nabídku na letní příměstský tábor. Můžete tak zpestřit prázdniny i těm nejmenším.

Základní informace:

Tábory jsou pro nejmenší děti ve věku 2,5 – 6 let.

Tábor je od po – pá od 8:00 – 16:00 (nástup od 8:00 – 9:00). Pokud chcete své dítě vyzvednout dříve (po obědě, před obědem apod. je to samozřejmě možné, dle domluvy a dle Vašich potřeb).

Cena tábora je 2400,- / celý týden (turnus). Každý den mají děti minimálně tři jídla a dostatečný pitný režim.  Dítě je možné přihlásit na více turnusů. Není již možné přihlašovat děti pouze na jednotlivé dny.

Z důvodu věkové tolerance a individuálního přístupu je kapacita maximálně 15 dětí.

Tábor je třeba zaplatit do 31.5.2022 na účet Mateřského centra K. Vary: 211735592/0300. Před platbou vyčkejte na potvrzení místa. V případě, že Vám částku bude hradit zaměstnavatel, neváhejte nás předem kontaktovat s fakturačními údaji.

Přihlášky zasílejte v elektronické podobě pouze na tento e-mail : taborpronejmensi@seznam.cz. V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 777 808 913. Koordinátorkou je Šárka Holakovská.

Storno je zpoplatněné a umožněné ze zdravotních důvodů ve výši 30% do 14 dnů před nástupem a 50% méně než 14 dní před nástupem.

V případě, že Vaše dítě bude chtít navštěvovat více dnů/turnusů než máte objednáno a zaplaceno, je to po dohodě a v případě volné kapacity možné. Domluvíme na místě.

Nedílná součást přihlášky: Kopie kartičky pojištěnce. GDPR. Nejpozději do 31.5.2022.

E-mail pro komunikaci v rámci tábora: taborpronejmensi@seznam.cz

Rádi s Vámi vše probereme! Vaše Mateřské centrum.

Více o jednotlivých turnusech na:

https://www.materske-centrum.cz/index.php?moduser=user&page=99