Pronájem Haly míčových sportů

  

Termín realizace: 2014-2015

Zdroj financování: ROP Severozápad, 1.1

Celkové náklady a výše dotace: cca 144 mil. Kč/ cca 44 mil. Kč

Odborný garant: Ing. František Kocourek

Projektový manažer: Bc. Jiřina Chmelová

 

V komplexu KV Areny proběhly rozsáhlé stavební práce, jejichž výsledkem je Hala míčových sportů, situovaná jižně od KV Arény v sousedství plaveckého bazénu.

 

Hala míčových sportů je čtvrtý sportovní objekt a doplnil tím areál o prostor pro míčové sporty, který slouží jak veřejnosti, tak i místním sportovním klubům.

 

Hřiště o rozměrech 48 x 30 m a výšky 10 m umožní konání soutěžních utkání prakticky ve všech halových míčových sportech, zejména pak v basketbalu, volejbalu, floorbalu, házené, tenisu, sálové kopané apod. Město původně počítalo s tím, že by pro míčové sporty vznikla velká hala a vedle ní menší pro tréninky. Nakonec však zvolilo variantu jedné haly s možností variabilního řešení prostoru, a to jak na palubovce, tak v hledišti. Hala je dimenzována na více než 800 diváků. Vybavení haly odpovídá reglementům národních lig hraných míčových sportů.

 

Pro potřebu Haly míčových sportů je k dispozici parkoviště v prostoru mezi halou pro míčové sporty a stávající obslužnou komunikací. Toto parkoviště je obdobou vedle postaveného parkoviště před objektem bazénu.

 

Plán Haly:

Hrací plocha 48 x 30 m, výška prostoru 10 m.
1. NP - Šatnové zázemí (2 velké oddílové šatny s vlastním sociálním zázemím, 8 šaten se společným sociálním zázemím vždy pro 2 šatny, šatna trenérů, šatna rozhodčích, sklady sportovního náčiní).
2. NP - Posilovna, šatny veřejnosti M+Ž, administrativa (3 kanceláře + zázemí).
Bufet + VIP prostory.
Hlediště pro více než 800 diváků a WC M+Ž.


 

V případě zájmu podnájmu tréninkových hodin kontaktujte:

 
Provozního technika Haly míčových sportů v kontaktech ZDE
 

V případě zájmu o reklamní spolupráci nebo pořádání sportovních akcích většího rozsahu se prosím obracejte na sekretariat společnosti Tel.: +420 359 909 115 nebo marketingové oddělení marketing@kvarena.cz

 
scroll

Víte že?

KV Arena nabízí plně vybavený plavecký areál i s venkovním bazénem.

více informací o bazénovém centru