KV Arena Team

 

Tento tým je složený ze zaměstnanců a lidí spřízněných se společností KV Arena s.r.o.. Pro tento rok má naplánováno několik závodů a akcí. Jednat se bude o běžecké závody a také triatlon především. Bude zajímavé sledovat, jak si tento tým sportujících amatérů povede ve srovnání s ostatními účastníky. Na tuto stránku budeme přinášet informace a fotky ze závodů.

Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary

Na tomto závodě je potřeba zmínit výkon Slávka Švejdara, který doběhl v soutěži jednotlivců na krásném 62. místě v čase 1:21. O necelou hodinu za ním, avšak se zlepšením oproti loňskému roku doběhl Marek Klement. Další naši zástupci skončili uprostřed startovního pole v závodě 2Run, který se běžel ve formátu 10 + 11 km a i jim patří uznání za podané výkony. Jmenovitě jsou to Chodounský Igor, Kvasničková Radka, Pazdera Tomáš a Divišová Ivana.

Xterra Ostrov triatlon 2015 

Nejlépe dopadl Igor Chodounský, který v krásném čase 01:09:39 obsadil skvělé 3. místo v kategorii Hobby ročníků 1965 a starších. Radka Kvasničková se v čase 01:36:44 dostala na 14. místo ve své kategorii Hobby žen a Marek Klement v čase 01:39:48 skončil na 32. místě ve své kategorii. Celý závod provázelo slunečné letní počasí a tak museli být spokojeni závodníci, pořadatelé i diváci.

Toužimský triatlon

Již šestý ročník toužimského triatlonu se uskutečnil v sobotu 20. 6. 2015 a KV Arena Team měl zde opět své zástupce. Tentokrát se trasa skládala ze 400 m plavání, 25 km kolo a 5,5 km běh.  Jmenovitě se závodu zúčastnili Marek klement a Radka Kvasničková, která obsadila dokonce první místo ve své kategorii. Počasí bylo hodně proměnlivé- větrno, deštivo, ale ani to nekazilo úsměv na tvářích závodníků.

SpaRun Mariánské Lázně

Třetí ročník SpaRun se uskutečnil v sobotu 11. 7. 2015. Možnost si zaběhat a zároveň se podívat na hezká místa měli účastníci červencového běhu v Mariánských Lázních. Více než šestikilometrová trasa vedla známými dominantami lázeňské architektury i vyhlášenými parky. KV Arena Team měl zde opět své zástupce. Radka Kvasničková doběhla na 67. místě v čase 39,43 a Slávek Švejdar skončil na místě 11. v čase 23,49.

TRIPrague 

Hlavní město české republiky poprvé hostilo triatlonový víkend TRIPrague, který se uskutečnil od pátku 14.8 až do neděle 16.8. Závod elitní kategorie, který se konal v neděli, je svoji vzdáleností poloviční Ironman (slavný triatlonový závod). Triatlonisty v historickém centru Prahy i jejím okolí čekalo 1,9 km plavání, 90 km jízdy na kole a 21,1 km běhu. KV Arena Team se zúčastnil štafety a nevedl si vůbec špatně. Ve složení Radka Kvasničková plavání (47:58), Igor Chodounský kolo (2:41:29), Slávek Švejdar běh (1:28:35) obsadil v nemalé konkurenci 22 týmů krásné 7. místo. 

CITY TRIATHLON

Ve dnech 22.-23.srpna oslavili Karlovy Vary dvojí triatlonové narozeniny. Přesně před dvaceti lety se v největších českých lázních jel první lázeňský triatlon. Pořadové číslo 10 bude měl Carlsbad International School CITY TRIATHLON. V sobotu patřili triatlonové Karlovy Vary dětem a mládeži, handicapovaným sportovcům a hobby závodníkům. V neděli na náročné olympijské tratě vyrazila mužská a ženská elita v rámci ETU Evropského poháru. KV Arena Team se opět zúčastnil štafetového závodu a získal zatím svůj nejcennější úspěch- stříbrné medaile a nečekané 2. místo. Složení týmu bylo stejné jako na předchozím závodu. Radka Kvasničková odstartovala závod na 700m plavání (14:03), Igor Chodounský poté zajel 20km kolo (35:29) a Slávek Švejdar doběhl závěrečný 5km úsek (17:11). 

Mattoni 1/2 Ústí nad Labem

Trasa vedoucí areálem chemického závodu Spolchemie odlišuje Mattoni 1/2 Maraton Ústí nad Labem od všech ostatních závodů RunCzech běžecké ligy. Každá běžecká kulisa má svoje kouzlo a kouzlo té ústecké je nenapodobitelné. Kromě chemičky vás trasa zavede po Labské stezce až k hradu Střekov a do centra města. V roce 2015 oslavil Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem již své 5. narozeniny. Závod absolvovali Slávek Švejdar, Tomáš Pazdera, Marek Klement, Michal Kulhánek, Ivana Divišová, Radka Kvasničková a Mirka Vejvodová.

NIGHT RUN PLZEŇ

NIGHT RUN PLZEŇ je nováčkem v sérii NIGHT RUN a má ambici stát se tradiční sportovní běžeckou událostí. Běžecký závod na 10km a na 5km se uskutečnil v centru Plzně a v jeho okolí. Na oba noční závody byla povinná funkční čelovka - svítilna na hlavě, jinak nebyl závodník vpuštěn na trať. Za KV Arena Team se závodu zúčatnil Tomáš Pazdera, Ivana Divišová a Slávek Švejdar.

Rock"n"Roll Marathon De Lisboa

V neděli 18. října se konal Rock"n"Roll Marathon De Lisboa, kterého se zůčastnili 4 členové KV Arena Teamu. Konkrétně Slávek Švejdar, Ivana Divišová (celý maraton), Radka Kvasničková a Mirka Vejvodová ( 1/2 maraton). Maraton v Lisabonu byl zahájen již v roce 1986. Odehrává se v jednom z nejstarších měst na světě a zárověň hlavním městě Portugalska. Lisabon maraton patří také mezi nejoblíbenější maratony Evropy s rostoucím počtem účastníků. Letos to bylo okolo 16 000 závodníků. Maraton provází účastníky  městem - začíná v Cascais a končí v Parque das Nações. Půl maraton startoval z nejdelšího mostu Evropy- Vasco Da Gama a na závodníky tedy čekalo krásné panorama. Všichni naši běžci v pořádku dorazili do cíle a už vyhlíží další zahraniční závod. Ivana Divišová, která si poprvé v životě vyzkoušela celý maraton se umístila na krásném 6. místě mezi závodnicemi z České Republiky.
Přílohy

Galerie


scroll

Víte že?

KV Arena s.r.o. nabízí plně vybavený plavecký areál i s venkovním bazénem.

více informací o bazénovém centru