The Illusionists

Seznamte se s nejlepšími kouzelníky světa

Seznamte se s The Illusionists! Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát.

Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Se svými 20ti člennými týmy předvádějí dynamickou směsici těch nejfantastičtějších, nejneuvěřitelnějších čísel.

The Illusionists budete moci vidět v karlovarské KV Areně 7.11.2013 od 19:00 hodin.

Vstupenky si můžete zakoupit již dnes v předprodejní síti Ticketportal, Ticketpro, Ticket Art, Sazka Ticket za 590, 750, 890 a 1490,- Kč.

The Illusionists


ANTI-ILUZIONISTA - Dan Sperry

The IllusionistsDan Sperry – to je spojení Davida Copperfielda s Marilyn Mansonem. Sperry je jediný iluzionista, který byl kdy oceněn titulem nejoriginálnější kouzelník na „World Magic Awards“ vyhlašovanou TV stanicí FOX .

Po několika létech strávených vystupováním po Kanadě, Řecku, Itálii a mnoha dalších místech světa, se Sperry začátkem roku 2010 objevil v pátém ročníku programu společnosti NBC America's Got Talent (Amerika má talent). Diváky, porotu a následně i miliony návštěvníků YouTube dostal ze židlí svým nekonvenčním vystoupením, kdy si po spolknutí vytáhl kruhový bonbon na dentální niti přímo skrz kůži na krku . Do týdne se Sperry dostal do desítky nejvyhledávanějších osob na Google, kde se fanoušci snažili dozvědět něco víc o jeho šokujících schopnostech.

Sperryho show v sobě kombinuje iluzi a bizarnost se satirickým morbidním humorem, kdy mrzačení těl pomocí žiletek, cirkulárkou, voodoo, krev a další noční můry neberou konce. V případě Dana Sperryho, Magic No Longer Sucks (magie už prostě není žádná nuda)

 

GENTLEMAN - Mark Kalin

GENTLEMAN - Mark KalinMark Kalin je jedním z nejvýznačnějších kouzelníků posledního desetiletí.

Své úžasné iluze předváděl v kasinech, koncertních sálech, televizních show i na prknech svého vlastního experimentálního divadla „Magic Underground“ v nevadském Renu.

V mládí se Mark specializoval na kouzla založená na hbitých prstech, ale když se dal později dohromady s Jinger Leighovou, rozšířil svůj repertoár také o tygry, pantery a senzační blesková kouzla. Tato dvojice předvedla i největší jevištní iluzi všech dob, když nechala přímo na podiu hotelu Hilton v Renu zmizet obří dopravní letoun American Airlines Jumbo Jet.

V roce 1998 získali za své jedinečné výkony a charismatické provedení od Academy of Magical Arts (The Magic Castle) ocenění Magicians of the Year (Kouzelníci roku), což je nejvyšší možné ocenění v oboru magie a kouzel.

 

ČARODĚJKA - Jinger Leigh

ČARODĚJKA - Jinger LeighJinger Leighové se podařilo díky unikátnímu mixu elegance a divadelnosti od základu předefinovat roli iluzionisty.

Tato moderní čarodějka zběhlá ve starobylém umění si získala příznivce po celém světě. Před nedávnem vystupovala ve slavném putovním představení „Masters of Illusion Live!.“

V době, kdy pracovala jako tanečnice na ostrově Guam se Jinger seznámila s kouzelníkem Markem Kalinem. Výsledkem byla v každém slova smyslu kouzelná show, kombinující umění tance a iluze.

Jako duo Kalin a Jinger se představili v celé řadě cenami ověnčených představení, jako např: „Carnival of Wonders“ a „Before Your Very Eyes,“.Vystupují spolu i ve vlastním divadle "Magic Underground" v nevadském Renu.

 

ESKAPOLOGISTA / HADÍ MUŽ - Andrew Basso

ESKAPOLOGISTA / HADÍ MUŽ - Andrew BassoAndrew Basso začal svoji dráhu jako iluzionista. Po účasti na semináři World Magic Seminar v roce 2004 studoval v Las Vegas na prestižní škole McBride's Magic & Mystery School. Pak se ale doslechl o „eskapologistovi“ Harrym Houdinim a rozhodl se jít v jeho stopách. Dospívající mladík si objednal stohy knih o otevírání zámků a všechny je přečetl za jediný týden.

„Takže po těch sedmi dnech jsem došel k závěru, že mohu být buď eskapologista, mistr úniků, anebo lupič,“ vzpomíná Basso.

Ve 20 letech se stal prvním Italem a nejmladším kouzelníkem v historii, který získal titul „Escape Champion“ (Mistr úniků) na World Convention on Escapology (Světová konference o eskapologismu) v roce 2005 v Los Angeles.

„Moje tělo je vycvičení na to, aby dokázalo zvláštní věci,“ říká. „Říká se tomu technika městnání kostí; je to psychologické a duševní ovládání těla a já se zaměřuji na flexibilitu svalů a pohyb a městnání kostí.“

 

VYNÁLEZCE - Kevin James

VYNÁLEZCE - Kevin JamesKevin patří k nejvíc inovativním a průkopnickým ilusionistům současnosti. Jeho kouzla a iluze předvádějí i další kouzelnická esa, jako David Copperfield nebo Nicholas Cage ve fimu Adaptace. Kevin James je vynálezce, komediant a sběratel všeho zvláštního a neobvyklého... Věří, že jeho úkolem je vracet lidem schopnost údivu a bázně, které zažívali v dětství. Ať již v ruce drží růži nebo mává motorovou pilou, od tohoto vynálezce můžete očekávat naprosto cokoliv.

"Kevin James je nejoriginálnějším kouzelníkem, jakého jsem kdy viděl, a jeho iluze jsou naprosto senzační." Splash, Las Vegas

 

 

 

 

MENTALISTA - Phillip Escoffey

MENTALISTA - Phillip EscoffeyPhillip Escoffey je profesionální bavič, konferenciér, mentalista a autor TV soutěží, který má obdivovatele nejen doma v UK, ale získal si velké renomé i v zahraničí. V posledním desetiletí předvádí divákům po celém světě jak čtení myšlenek a psychiky ovlivňuje a zárověň fascinuje lidské myšlení.

V roce 2008 měla v Edinburgh Fringe premiéru jeho show "6 Impossible Things Before Dinner" (6 nemožných věcí před večeří), se kterou pak vyjel na turné a vyprodal sérii představení v Sidney Opera House, Melbourne International Comedy a na Adelaide Fringe Festivalech.

V roce 2010 vymyslel a moderoval na TV Channel 5 šest dílů nové magické soutěžní show "Impossible", během které se různé páry snažili Phillipa obelstít a vyhrát tak odměnu 50.000 liber. Původní show pak pokračovala dvěma díly, v nichž se protivníci rekrutovali ze známých celebrit. Formát pořadu se následně prodal i do zahraničí.

"Úžasná show... naprosto dechberoucí dovednosti ... opravdové mistrovské dílo." The Scotsman

 

TRICKSTER - Jeff Hobson

TRICKSTER - Jeff HobsonJeff Hobson vystupuje v Las Vegas a jeho jméno je synonymem pro osobní kouzlo a skvělou zábavu. Obecenstvo se výborně baví i dlouho po té, co spadne opona. Nenechte se zmást jeho nevinným zjevem.

Trickster vás dostane kdykoliv...!

Hobbson si během show pro sebe ukradne pozornost stejně snadno jako protřelý bankovní lupič." New York Daily News

Smršť neuvěřitelné, skvělé zábavy ..." Las Vegas Review Journal

Související akce v Aréně