Zápas hvězd - KV Arena, Karlovy Vary

Hvězdné hokejové utkání "Zápas hvězd"

Počátek akce:

Tato událost již skončila!

Zápas hvězd je velkolepá hokejová show, kde se utkají hvězdné osobnosti z týmu HC OLYMP PRAHA s našimi rodáky HC Piraňa Chodov.

HC OLYMP PRAHA

Klub vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, ve kterém titulní roli hokejisty ztvárnil herec Martin Dejdar, kterému lední hokej přirostl natolik k srdci, že se rozhodl založit tým HC Olymp Praha. Tým je složen z olympijských vítězů a hvězdných hereckých osobností jako je brankář Dominik Hašek, akrobatický lyžař Aleš Valenta, herec Martin Dejdar, Pavel Nový, David Suchařípa, Jiří Mádl a další.

HC Piraňa Chodov

Nejdříve vznikl jako nápad kamarádů, kteří chtěli začít hrát hokej na vyšší, než amatérské úrovni. Celek sčítal z počátku 5 členů a doplňoval soupisku hráči, kteří byli spíše nadšenci. Klub pak vydal stanovy a zaregistroval se jako občanské sdružení a tím nabyl právní normy. Nyní občanské sdružení HC Piraňa Chodov pořádá aktivity podobné typem hokejové soutěže, turnaje a snaží se samozřejmě sdružovat lidi, hráče a nadšence, kteří mají společný cíl - užívat si tuto skvělou hru.

A co Vás čeká?

Kompaktní zábavný pořad na ledě, kde se nejedná pouze o amatérské hokejové utkání, nýbrž o zábavu se vším všudy. Umění ledního hokeje, pěvecká vystoupení, ale také legrační herecké dovednosti osobností, urputné boje u mantinelu mnohdy končící legračními šarvátkami, dokonce i o hromadné bitky nebude nouze. Dále se můžete těšit na doprovodný program plný zábavy a soutěže o hodnotné ceny.

Vstupné

  • Dospělí: 60,- Kč
  • Děti do 15 let: 40,- Kč
  • Děti do 5 let: Zdarma

 
Vstupenky můžete zakoupit na pokladně Bazénového centra a v den konání akce na pokladně KV Areny č. 2 od 16 hodin.

POZOR!! Na tuto akci neplatí vstup s permanentní vstupenkou (HC Energie).

Video