VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT

VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT

Počátek akce:

Tato událost již skončila!

Vivaldianno a Zdeněk Podhůrský & Underhill band

Číslo na boha

KV Arena v letošním roce pro návštěvníky připravila Vánoční koncert s charitativním podtextem. Ve spolupráci se Zdeňkem Podhůrským a Michalem Dvořákem uspořádá koncertní představení, které navazuje na Číslo na Boha tour 2014 a v KV Areně se uskuteční 6. 12. 2014.
Zakoupením vstupenky na tento benefiční koncert, každý návštěvník podpoří přímou cestou částkou 50 Kč dítě s hendikepem z Karlových Varů. Formální šek se získanou částkou bude předán v průběhu představení rodině.

Číslo na Boha je charitativní projekt, který svými kulturními aktivitami podporuje děti s hendikepem tam, kde státní podpora selhává. Jeho patronem je herec, zpěvák a hudebník Zdeněk Podhůrský, který se v rámci koncertu představí se svou skupinou Underhill Band ve stylu rockového šansonu. Band je odnoží rockové kapely Underhill, působící od roku 2007. V elektroakustickém podání uslyšíte autorský repertoár s českými texty a mimo jiné i písničku Číslo na Boha, podle které je celý charitativní projekt pojmenovaný. 

Underhill band
Zdeněk Podhůrský – zpěv a elektrokust. kytara
Zdeněk Beran – klávesy/cajón
Damar Sečkařová – housle
Lukáš Jílek – el.kytara
Gabriela Urbánková – vokál/ perkuse

VIVALDIANNO je nadčasový hudební projekt, ve kterém si své role rozdělili renomovaní interpreti různých žánrů a na základech klasické hudby minulých století vytvořili pestrobarevnou zvukovou paletu hudební současnosti.
Klasikou odkojený houslový virtuos Jaroslav Svěcený a rockový klavírista i skladatel Michal Dvořák, zakládající člen skupiny Lucie, nejslavnější české hudební formace, se s absolutním pracovním nasazením pustili do nového projektu, následovníka VIVALDIANNO MMVIII a MMVII, který plánují představit v roce 2015.
V těchto dnech je již připravováno vydání nového alba, třetího v pořadí, a také realizaci nového koncertního projektu VIVALDIANNO, kterým bychom rádi navázali na zlatá & platinová alba VIVALDIANNO MMVIII a MMXII.

Cílem je představit divákům špičkový hudební a zároveň dokonalý audiovizuální program na světové úrovni, který bude prezentovat nové album v produkci Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka, mmj držitele prestižní ceny Anděl za skupinu, interpreta a album dvacetiletí – jako člen a manager skupiny Lucie.
Koncerty nabídnou díky skvělým hudebníkům a hostujícím interpretům z celého světa originální, emotivní a multižánrově laděnou hudbu, nejmodernější digitální světelný park s velkoplošnými projekcemi a speciálními efekty, zvukovou aparaturu, která zaručí dokonalý zážitek v plném frekvenčním spektru.

Vstupenky na představení v KV Areně jsou v prodeji v síti Ticketportal, cena vstupenky 450 Kč (50 Kč z ceny vstupenky přímo putuje na podporu dítěte).

Více informací:
www.cislonaboha.cz
www.vivaldianno.cz

Nezapomeňte si přidat akci do svého kalendáře!

Plakát Vánoční koncert