Pet Shop Boys v KV Areně, Karlovy Vary

Koncert Pet Shop Boys

Počátek akce:

Tato událost již skončila!

Pet Shop Boys

Legendární britské duo Pet Shop Boys zavítá v rámci své celosvětové tour i do České republiky. Dne 3. července 2013 vystoupí v Karlových Varech v KV Areně. Koncert s následnou afterparty se tak stane doprovodným programem 48. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

V rámci tour PET SHOP BOYS ELECTRIC se můžete těšit na novinky z alba Electric, nebo na songy z loňského alba Elysium, ale také zavzpomínat na starší hity jako West end girls, Always on my mind či New york city boy. O zábavu jistě nebude nouze, nenechte si tedy ujít tento výjimečný koncert v Karlových Varech v KV Areně 3. července 2013 od 22 hodin.

O občerstvení se postarají stánky partnerů Plzeňského Prazdroje a Red Bull.

Program

  • 22:00 – 23:30 hod. - Koncert Pet Shop Boys
  • 24:00 – 04:00 hod. - Afterparty DJ´s


Afterparty

80s & 90s Videoafterparty – DJ Jirka Neumann (Lucerna bar Praha)
Koncertem Pet Shop Boys zábava v KV Areně nekončí, nenechte si ujít afterparty s DJem Jirkou Neumannem. Jak již název napovídá, jedná se o party, kterou uvádí známý milovník a propagátor 80. let DJ Jirka Neumann už od roku 1996 v Lucerna music baru a ve Futurum baru v Praze. Hlavním lákadlem této party je promítání videoklipů ke všem skladbám, které se během akce odehrají. Playlist obsahuje stovky (mnohdy velmi vzácných) klipů nejen z 80., ale i z 90. let.
Akce Jirky Neumanna pravidelně navštěvují stovky nadšených návštěvníků z celého světa, kteří se opakovaně vracejí...

Pro zájemce, kteří se chystají po skončení koncertu Čechomoru na Pet Shop Boys, přistaví Dopravní podnik Karlovy Vary ve 21 hodin u letního kina tři městské autobusy s označením KV Arena. Jízdné je zdarma.

Vstupné

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal a Ticketpro ve třech cenových kategoriích od 690 Kč.

Vstupenky bude možné zakoupit také v Bazénovém centru a to od pátku 28.6. do neděle 30.6. v době od 9 do 21 hodin (v neděli jen do 18 hodin).

Vstupenky Ticketportal

Ticketportal

a nebo si vstupenky můžete zakoupit nově i v síti

Vstupenky Ticketpro

A pozor!

Zvýhodněný nákup vstupenek na koncert Pet Shop Boys & Afterparty!
Pokud současně v jednom nákupu zakoupíte vstupenky na koncert Pet Shop Boys a následnou Afterparty, vstupenku na Afterparty pořídíte za pouhých 100,- Kč!
Uplatnění a využití této slevy je podmíněno současným nákupem či rezervací, slevu není možné uplatnit zpětně. Tato sleva je k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz.


Více informací www.petshopboys.co.uk

Video