Euro Hockey Tour v KV Areně

Euro Hockey Tour - Česko x Rusko

Počátek akce:

Tato událost již skončila!

Aktuální informace o vstupenkách! - aktualizováno 1.2.2015

Dle informací společnosti BPA bude v pondělí 2. února v 15:00 hodin do prodeje uvolněno posledních cca 300 vstupenek.

Na jaře roku 2015 čeká českou hokejovou reprezentaci 6 domácích utkání a hned ta první dvě budou skutečnou prověrkou výběru trenéra Růžičky. Národní tým se totiž v rámci nové hracího schématu turnaje Euro Hockey Tour střetne 5. a 7. února proti tradičnímu rivalovi z Ruska.

"Utkání s Rusy jsou vždy vypjaté a i já osobně je prožívám více než s jinými soupeři. Věřím, že fanoušci náš tým přijdou podpořit a vytvoří oběma týmům bouřlivou atmosféru. První zprávy z Karlových Varů hovoří o poměrně velkém zájmu veřejnosti, proto jsme zahájili prodej vstupenek co nejdříve, aby fanoušci mohli vstupenky využít i jako vánoční dárek. To se samozřejmě týká i utkání v Praze. Již nyní pozorujeme vyšší zájem o utkání národního týmu v této výjimečné sezóně, ceny vstupenek ale držíme v rozumné hladině, naším cílem je především mít plné ochozy a těžit maximálně z domácího prostředí. Snad to klukům pomůže naskočit na vítěznou vlnu," uvedla ředitelka BPA Jana Obermajerová.

Utkání mohou fanoušci sledovat také v přímém přenosu na ČT Sport.

Vstupenky

Vstupenky na utkání Česko - Rusko, které se bude konat 5.2.2015 v KV Areně jsou v prodeji v síti Ticketportal za 150,-, 240,- a 290,- Kč  dle kategorie.

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!! 

ZTP/P info: 
bezbariérový přístup zajištěn, pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod vyhrazena místa ve zvláštních sektorech za sníženou cenu

Euro Hockey tour letos se změnami!

Přípravná evropská hokejová soutěž po osmnácti letech fungování mění svou strukturu. Pro sezony 14/15 a 15/16 zůstávají tradiční turnaje Karjala (listopadová reprezentační přestávka) a turnaj Channel One cup (prosincová přestávka). Švédské a české hokejové hry touto sezonou končí a jsou nahrazeny šesti přátelskými dvojzápasy.

Turnaje Karjala a Channel One cup se hrají standardním způsobem každý s každým, oba turnaje nabídnou po šesti zápasech, pět z nich se hraje v hlavním dějišti, šestý jinde.

V únoru a v dubnu sehrají všechny čtyři země každá po třech přátelských dvojutkáních. Počet odehraných duelů zůstává stejný jako dříve, ubyde ale utkání sehraných na neutrální půdě, které byly zpravidla divácky nezajímavé.

Přijďte povzbudit českou hokejovou reprezentaci!

Odkazy na webu