Nabídka práce

Společnost KV Arena s.r.o. , Západní 1812/73, Karlovy Vary, IČ 279 68 561

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici :

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce :

  • Pravidelná kontrola všech rozvoden
  • Kontrola a ovládání kogenerační jednotky
  • Pravidelná kontrola a zkouška dieselagregátu
  • Kontrola funkce nouzového osvětlení
  • Kontrola a zjišťování stavu podružného měření
  • Kontrola požárních rolet
  • Kontrola vzduchotechnik
  • Evidovat a zaznamenávat veškeré poruchy a závady
  • Vykonávat pomocné činnosti související s úpravou ledových ploch dle pokynů vedoucího směny

Požadavky :

  • Technická zručnost a zdatnost
  • Flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vyučení v oboru
  • Platnou vyhlášku 50, §6-8.

Mzdové ohodnocení :

  • Od 21.000,- Kč/měsíc
  • Zaměstnanecké benefity po uplynutí zkušební lhůty

 Termín nástupu :  01.04.2019

Životopisy zasílejte na adresu : sekretariat@kvarena.cz  do 15.03.2019

Kontaktní osoba : Kristýna Špidlíková - personalista, tel. : 353 909 115 , mobilní tel. 725 936 818

Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit případně upravit podmínky.

Galerie