KV Arena změní název

KV Arena změní název

 

Dne 20. 4. 2018 uzavřela firma KV Arena, s.r.o. s karlovarskou společností REALISTIC, a.s. tříletou smlouvu, díky které KV Arena obdrží minimální částku ve výši 5,808.000,- Kč. Nově tak 2 ze čtyř budov ponesou jméno REALISTIC Arena.

 

Jednatel firmy KV Arena s.r.o. Vladimír Kvasnička k uzavření smlouvy dodal:

“V dlouhodobém vyjednávání s předsedou dozorčí rady a zástupcem akcionáře firmy REALISTIC, a.s., s Martinem Šretrem, jsme se shodli na nutnosti rozvoje a společné podpoře sportu a kultury v Karlových Varech. Dlouhodobým cílem vedení KV Areny s.r.o. bylo najít finančně silného a renomovaného regionálního partnera, jelikož již třetím rokem nedostáváme  dotaci na kulturní akce od Města Karlovy Vary. Díky příjmu za reklamní plnění v podobě přejmenování hlavní a tréninkové haly na REALISTIC Arenu budeme mít alespoň nějaké finanční prostředky na rozvoj kultury a sportu v Karlových Varech. Díky tomuto partnerství a dojednané platbě za reklamu celý rok předem budeme moci pořídit novou rolbu, která je nezbytně nutná k úpravě ledu v obou halách.”

 

Mgr. Martin Šretr sdělil, že je velmi rád za nalezení oboustranně výhodného modelu spolupráce, který nejenom podpoří rozvoj kultury a sportu v Karlových Varech, ale zároveň přinese zviditelnění společnosti REALISTIC, která byla založena ve Staré Roli již v roce 1927 a patří tak po mnoha desetiletí k významným stabilním firmám a zaměstnavatelům v regionu.Galerie