Florbal - School Match //. Karlovy Vary vs. Chomutov

Přidáno 7. 2. 2018

SCHOOL MATCH: Hrajeme pro školy! Jsme prvním sportem v Karlovarském kraji!

 

Za vznikem tohoto unikátního projektu stojí florbalový oddíl FbŠ Bohemians Praha. Hlavním cílem je dostat žáky základních a středních škol do hlediště florbalového utkání ve všední den v době školní výuky a obohatit mimoškolní program o sportovní prvek. Snahou je přiblížit všem krásu florbalu v nejvyšším nasazení prvoligové soutěže a nabídnout mimořádný sportovní zážitek.

 

Florbalový klub FB Hurrican Karlovy Vary bude prvním sportovním oddílem v Karlovarském kraji, kdo aplikuje koncepci „School match“, a také prvním, kdo se o to pokusí v 1. lize florbalu. Další výzvou v rámci tohoto utkání bude překonání divácké návštěvnosti v základní části. Pro žáky připravujeme tematický doprovodný program, který společně se zápasem slouží jako výborná propagace sportu, jako možnosti využití volného času pro mládež. Nesmíme také zapomenout na soutěže o nejhezčí transparent, možnost vyzkoušet si florbal a mnohá další překvapení.

 

Pozvání na unikátní utkání přijal ambiciózní tým Florbal Chomutov. Domácí celek chce za podpory dětí vytvořit neskutečnou atmosféru pro hráče i žáky, doufáme, že svým nadšením a podporou povzbudí oba týmy k co nejlepšímu výkonu na hřišti. 

 

Utkání proběhne ve středu 7.2.2018 od 10:00 na Hale míčových sportů u KV areny.

 

Vstupné pro všechny návštěvníky bude samozřejmě ZDARMA a možnost vstupu má i široká veřejnost.

 

Budeme se na vás všechny těšit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Galerie